De actieve (kruisboog)schutters van schuttersgilde Claudius Civilis schieten sinds dit jaar bij schietvereniging ‘t Gulden Schot op de Pauwengaard. Voorheen werd er op de dinsdagavond geschoten in het schuttersgebouw op eigen gemaakte schietbanen. Echter was dit gezien de veiligheidseisen en wisselende beschikbaarheid niet meer mogelijk. Na contact met de schietvereniging hebben we in overleg met de kruisboogschutters besloten om deze onder te brengen bij ‘t Gulden Schot. Daarmee werd het ledenbestand van de schietvereniging uitgebreid met een 10-tal nieuwe leden en konden onze leden gebruik maken van de perfect faciliteiten op de Pauwengaard, een echte win-win situatie, aldus President Albert Janssen.

Bijkomend voordeel is ook dat onze leden van het officierencorps nu niet alleen kunnen oefenen met het kruisboogschieten, maar ook met luchtgeweer en luchtpistool. Wie weet waar dit op concoursen nog toe gaat leiden.

Schietvereniging ‘t Gulden Schot is opgericht in 1967 en bestaat dus al 55 jaar. Momenteel wordt er op vrijdagavond een onderling competitie gespeeld op de mooie accomodatie van de Pauwengaard, waarbij na het schieten nog even gezellig nagezeten wordt in de kantine.

Zowel bij het officierencorps als bij de schietvereniging zijn nieuwe leden van harte welkom. Mocht je interesse hebben, kom dan op vrijdagavond gerust naar de Pauwengaard om eens te kijken en te proberen.

claudius civilis en het gulden schot zijn samengegaan

claudius civilis en het gulden schot zijn samengegaan

claudius civilis en het gulden schot zijn samengegaan

claudius civilis en het gulden schot zijn samengegaan

claudius civilis en het gulden schot zijn samengegaan

Welke Sectie?

Bezoekadres

Dorpsplein 11

6911 AJ Pannerden

0316 - 371319

Voor al uw vragen gerelateerd aan Schuttersgilde Claudius Civilis:

senaat@claudiuscivilis.nl

Postadres

Aerdtsestraat 18

6911AS Pannerden

Email: senaat@claudiuscivilis.nl

Privacy Statement

Wilt u weten hoe wij met uw gegevens om gaan? U vindt het in ons Privacy Reglement Claudius Civilis.